Csoport fal
Elizabeth Bartha az alábbi bejegyzést hozta létre a csoport falán.
Sziasztok, valaszt keresek az egyik diakom kerdesere. Magyart tanitok Kanadaban es kuszkodunk a ragokkal. Azt mar ertik hogy vannak magas es mely maganhangzo csoportok, de van-e arra valami szabaly amikor megvaltozik az ekezet a toldalek elotti maganhangzon? Peldaul: szalvéta, szalvéták? Mi a szabaly ami meghatarozza hogy -ák legyen ne -ak? A legkisebb segitseget is ertekelem, nem magyar szakos vagyok, azt hiszem ez mar kiderult:) Irhattok a bartha2e@sasktel.net -re is. Koszi!
Az alábbi tagok beléptek a csoportba.
6 hónapja
Sári Balázs az alábbi bejegyzést hozta létre a csoport falán.
Szeretettel köszöntöm, a csoport tagjait. Had kezdjem azzal, hogy bemutatkozzak nektek. A nevem Sári Balázs. Jelenleg, az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusán tanulok, tanító szakon. Szívvel-lélekkel végzem, mint tanulmányomat, mint leendő hivatásomat. Van egy Youtube csatornám, ahol pedagógiai és pszichológiai támákat mesélek el, a feliratkozásokat, persze megköszönném. Azért is szeretnék a csoport tagja lenni, mert tanulni szeretnék tőletek, illetve van, amit én is szívesen megosztanék veletek .